Sousedství

23. srpna 2007 v 8:15 | Dendulda
Sousedství
Když si rozjedete hru, tak se vám zobrazí tabulka s výběrem sousedství. Máte na výběr ze 3 sousedství (městeček). Krasohlídkova, Podivína a Veronova. Můžete si také vyrobit sousedství vlastní. Pod výběrem sousedství je ikona Naučit se hrát. Doporučuji jak začátečníkům s The Sims, tak i věrným hráčům, kteří mají za sebou první sérii The Sims.Naučit se hrát:

Objeví se vám tabulka, která je rozdělena na dvě části. První část je pro začátečníky a druhá pro pokročilé.

Začátečníci - naučí vás ovládat sima, používat předměty a splňovat základní simíkovy potřeby. Podíváte se také na simíkovy vzpomínky. Druhá část je o vztazích a přátelství. Naučíte se také ovládat vícečlennou rodinu. Hra vám ukáže, že existuje něco jako jsou simíkovy přání a obavy. Další částí je stavba domu. Je to základní stavba s umístěním oken a dveří, malováním a umístěním koberců.

Pokročilí - podíváte se na nové herní prvky, tak se dozvíte hlavně o aspiraci - přání a obavy simíka. Dále se podíváte na nové stavební prvky. Zvláště na stavění teras a střech.Sousedství obecně:

V každém ze sousedství je panel, jako kdyby jste chtěli ovládat simíka. Najdete zde různé dekorace a samotné parcely. Nyní, když chcete mít parcelu, tak si ji dle libosti umístíte. Můžete si vybrat různé velikosti. Další novinkou je katalog domů. Můžete si vybrat domy z nabídky třeba podle ceny a poté je umístíte stejně jako parcely.Krasohlídkov:

V tomto sousedství bydlí již známá rodina Gothovi (z prvního dílu The Sims). Bohužel Bella zmizela a Maxis nás postupně informuje, kde by mohla být. Kassandra (mám dojem, že moc krásy nepobrala) se chce vdát. Dalšími rodinami jsou sestry Callientovy, Don Juan, Švorcovi, Slušní (jediná rodina v sousedství, kde jsou dvojčata) a Snílkovi.Podivín:

Už sám název podstatnou část o tomto sousedství prozrazuje. Jsou zde vynalézaví simíci, někteří z nich pochází dokonce z jiné planety. Tyto zelené simíky můžete najít v rodině Smithovi. Velice zvědaví simíci, kteří se snaží přijít na záhady tohoto sousedství, jsou v rodině Zvědaví (mimochodem František Zvědavý byl unesen mimozemšťany a nyní je těhotný). Mezi další rodiny tohoto sousedství ještě patří Kádinkovi, Bručounovi a Přízrační.Veronov:

Toto sousedství je ze všech nejzajímavější. Bydlí zde totiž Monteyovi, Kapovi a jejich děti Romeo a Julie. Podaří se vám usmířit tyto dvě rodiny, nebo musí Romeo s Julií zemřít? To už jenom na vás.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama