Tvorba sima

23. srpna 2007 v 8:13 | Dendulda
Tvorba Simíka
Pokud se vám nelíbí žádná z rodin, můžete si vyrobit vlastní. Vyberte sousedství, kde bude rodina bydlet a v panelu klikněte na tlačítko, které znázorňuje simy (Rodina F1). Rozbalí se vám nabídka rodin, které jsou vystěhované nebo již ve hře byly a čekají na vaše umístění. Úplně na začátku těchto rodin je ikonka zobrazující simy a přes ně je obrovské plus. Klikněte a dostanete se k vytváření domácnosti. Zadáte příjmení. Na boku zvolíte přidání sima do rodiny. Hra náhodně vybrala sima, kterého si můžete upravit. Vyplníte jméno a můžete se pustit do úpravy samotného sima. Jeho úpravy jsou rozděleny do 6 částí.

1.část
Zde si zvolíte jakého bude sim pohlaví, jakou bude mít barvu pleti, jak bude starý, jestli bude hubený nebo obézní. Můžete také napsat simíkův životopis. Je zde také možnost vybrat si jednoho z již hotových simíků nebo vašich vlastních vyrobených simíků.

2.část
Zde si vyberete základní tvar hlavy.

3.část
Dále vyberete simíkovi účes a barvu vlasů daného simíka. Zde je také kompletní dodělání simíka. Můžete nastavit velikost očí, pusy, nosu, ale také jaký bude tvar obličeje, jestli jsou lícní kosti dostatečně vystouplé atd.

4.část
V této části vyberete simíkovi nalíčení. Pokud je to simka, tak make-up, rtěnku, řasenku, oční stíny ... Pokud je to sim, tak zde vyberete vousy nebo strniště. Jako doplněk můžete nastavit brýle nebo masky. Můžete zde také dotvarovat simíkovo obočí.

5.část
Výběr oblečení. Nyní je oblečení rozdělené do 6 kategorií. Každodenní, které je ještě rozděleno na trika, kalhoty a komplet, společenské, plavky, spodní prádlo, pyžamo a sportovní.

6.část
Zde vyberete simíkovu aspiraci a určíte mu jeho znamení - jeho vlastnosti.

Až budete se simíkem spokojení, tak ho potvrďte. Ukáže se vám v místnosti u fotografa. Pokud chcete jenom tohoto simíka, potvrďte, bude vyfocen a můžete ho nastěhovat. Pokud chcete dalšího sima, pokračujte obdobně. Jestliže chcete dítě a už máte vytvořený pár, můžete si nechat simíka vygenerovat. Bude mít vlastnosti a vzhled po rodičích.

Jestliže máte dva simy a chcete, aby byli manželé, tak si nechte vyjet rodokmen této rodiny a přetáhněte jeho sima přes druhého. Ukáže se vám nabídka jestli to mají být sourozenci, spolubydlící nebo manželé. Vyberte a potvrďte.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Denduškáááááááááááááá Denduškáááááááááááááá | Web | 16. června 2008 v 17:55 | Reagovat

hele já wim jako co se v the sims 2 dělá! a jestli to tady takle vydáváš takoví kraviny tak to asi sama newíš! potom seš ***** !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nelíbí se  mi to!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama